VV-50942
Villa
10
Huisdieren niet toegestaan
4
Nee
Privé zwembad (buiten)
Nee
Ja
Accommodatie:
Deze luxe en sfeervolle villa is in het voorjaar van 2010 opgeleverd. De villa is geschikt voor 10 personen en heeft 4 slaapkamers waarvan een tweepersoonskamer op de begane grond, voorzien van eigen badkamer met douche en toilet. Op de bovenverdieping bevinden de andere 3 slaapkamers, 1 met een tweepersoonsbed, 1 met 2 eenpersoonsbedden en 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een stapelbed. Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning en bieden toegang tot het grote balkon met uitzicht over de tuin en bergen. Er zijn 2 luxe badkamers met dubbele wastafels en ieder met toilet.
De villa is gelegen op een ruim eigen perceel (1000 m), begroeid met citrusbomen en o.a. voorzien van een groot privé-zwembad met buitendouche en ligstoelen, vaste barbecue en ruime veranda met meerdere zitjes.
Omgeving:
Dalyan is een kleine plaats die zich profileert met kleinschalig toerisme en natuurbehoud en daarin fraai een balans vindt. Direct aan zee mogen geen accommodaties gebouwd worden en is er geen hoogbouw. Het prachtige rustige strand is bereikbaar per minibus of met een taxiboot. De Lycische kust wordt gekenmerkt door ruige bergen, olijfgaarden, ontelbare citroen- en sinaasappelbomen en uitgestrekte wouden. De stranden zijn er zeer schoon en de kust telt ontelbare ongerepte rotsachtige baaien en kleine zandstrandjes. De zee is helder en bevat een grote rijkdom aan vissoorten. Kortom: dit gebied is een waar natuurparadijs. Authentieke vissersdorpjes, idyllische vakantieoorden, de overblijfselen uit de Oudheid die getuigen van duizenden jaren geschiedenis, cultuur en mythologie maken van deze regio een vakantiebestemming die voor ieder wat biedt, of u nu natuurliefhebber bent, zonaanbidder of actieve vakantieganger.
Verblijf:
1 week
Zaterdag 23-10-2010 vanaf 14:00 uur
Zaterdag 30-10-2010 tot 10:00 uur
€ 1437,50
€ 20,00
Kosten ter plaatse:
Inbegrepen bij huurprijs Inbegrepen bij huurprijs Mogelijkheid in omgeving Inbegrepen bij huurprijs Inbegrepen bij huurprijs Verplicht, € 300,00 per verblijf Inbegrepen bij huurprijs Inbegrepen bij huurprijs Verplicht, € 35,00 per verblijf Optioneel, € 35,00 per verblijf Inbegrepen bij huurprijs Inbegrepen bij huurprijs